Grol JO10-2 kampioen in de 3e fase

Foto: PR
GROENLO – De JO10-2 van S.V. Grol heeft een succesvolle derde fase afgesloten. In deze fase werden alle wedstrijden gewonnen, waaronder ook de ontmoeting met de traditionele rivaal uit Groenlo.
Op de laatste speeldag stond de kampioenswedstrijd tegen FC Winterswijk op het programma, dat net als Grol tot dan toe alle duels had gewonnen. Voor veel toeschouwers langs de lijn werd het een spannende wedstrijd.
Na een gelijkopgaande strijd trok Grol met 4-3 aan het langste eind. Daarmee werd het kampioenschap binnengehaald en konden de spelers hun medailles in ontvangst nemen.
Trainers, ouders, familie en supporters waren getuige van een mooie afsluiting van deze fase. In de volgende fase komt JO10-2 uit in de 1e klasse.
Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd stuur het naar redactie@streekgids.nl. |