Home » Groenlo » Boekjes & Babbels: gezellig voorleesuurtje in de bibliotheek

Boekjes & Babbels: gezellig voorleesuurtje in de bibliotheek

45
HV-KB-DOK0134

Foto: PR

LICHTENVOORDE / GROENLO – Boekjes & Babbels is het allergezelligste voorleesuurtje in de Bibliotheek Oost-Achterhoek. In de bibliotheken van Lichtenvoorde en Groenlo wordt vanaf 10.30 uur voorgelezen aan baby’s en peuters (0-4 jaar), samen met hun ouders. Daarnaast is het een fijne gelegenheid om andere ouders te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen onder het genot van een kopje koffie of thee. Aanmelden is niet nodig, iedereen is welkom.

Voorlezen prikkelt de fantasie
Voorlezen is niet alleen leuk, maar ook belangrijk voor de taalontwikkeling van jonge kinderen. Tijdens Boekjes & Babbels staat de ene keer een prentenboek centraal en de andere keer een thema. Soms worden de verhalen verteld met een kamishibai (vertelkastje) en is er een kleine activiteit om de belevenis te verrijken.

Gratis lidmaatschap voor kinderen
Het bibliotheeklidmaatschap is gratis voor kinderen tot 18 jaar. Voor baby’s tot 1,5 jaar is er het BoekStartkoffertje met gratis babyboekjes en informatie over voorlezen.

Meer informatie en de data per vestiging zijn te vinden op www.oostachterhoek.nl/boekjesbabbels.


Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd stuur het naar redactie@streekgids.nl.
Ontvang het laatste nieuws van Streekgids.nl Graag Nee dank je