Home » Bredevoort » Muzikale theatershow: Crawatte speelt ‘Honger naar Vroeger’ in Bredevoort

Muzikale theatershow: Crawatte speelt ‘Honger naar Vroeger’ in Bredevoort

40
Crawatte - foto- Bram van der Lecq

Crawatte | Foto: Bram van der Lecq

 

StijlvolBudget Logo

Creëer Jouw Droomhuis met Betaalbaar Interieuradvies!

Bij StijlvolBudget maken we stijlvolle woonoplossingen voor iedereen toegankelijk. Ontvang praktisch interieuradvies dat volledig is afgestemd op jouw wensen én budget!

  • ✔️ Op maat gemaakte moodboards
  • ✔️ Directe links naar betaalbare meubels
  • ✔️ Persoonlijk interieuradvies

Ontdek meer

BREDEVOORT – Na een reeks succesvolle try-outs, waaronder in de Koppelkerk, keert de muzikale cabaretgroep Crawatte op 15 februari terug naar Bredevoort met hun voorstelling ‘Honger naar Vroeger’. Dit muzikale theaterstuk is een ode aan de Achterhoek en het leven in de grensstreek, met een flinke dosis humor, herkenbare tv-tunes en meezingers.

Over de voorstelling

Drie muzikanten – Gerben Grooten (drums, zang), Roel Venderbosch (bas, zang) en Marc Hijink (gitaar, zang) – nemen het publiek mee op hun reis langs de Duitse grens, waar ze opgroeiden met de droom om rockmuzikant te worden. Maar het leven liep anders, en dat levert een komische, melancholische en muzikaal verrassende voorstelling op.

🎶 “Echt melancholisch was ik pas / in de tijd dat ik nog nostalgisch was.”

Een bezoeker van de try-outs: “Muzikaal superslim, ik heb tranen met tuiten gelachen.”

Praktische informatie

📍 Locatie: Koppelkerk, Koppelstraat 35, Bredevoort
📅 Datum: Zaterdag 15 februari 2025
⏰ Aanvang: 20.30 uur (zaal open 20.00 uur)
🎟️ Entree: €17,50 (voorverkoop) | €20,00 (aan de deur)
🔗 Tickets & info: www.koppelkerk.nl/agenda


Foutjes, opmerkingen, nieuws, activiteit of als je iets opmerkelijks hebt gefotografeerd stuur het naar redactie@streekgids.nl.
Ontvang het laatste nieuws van Streekgids.nl Graag Nee dank je